CHCESZ POMÓC?

Zapraszamy do wsparcia działań Grudziądzkiego Centrum Caritas.

Dzięki Twojej pomocy zwiększymy skuteczność i  efektywność naszych przedsięwziąć, realizowanych na rzecz osób potrzebujących. Okaż serce i nie pozostawaj obojętny na potrzeby mieszkańców Grudziądza i okolic, których boleśnie doświadcza los.

Wsparcie GCC możesz okazać na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, jakimi możliwościami dysponujesz.

Jeśli jesteś osobą decyzyjną w firmie lub instytucji, zachęcamy do współpracy w realizacji projektów, które aktywizującą zawodowo i społecznie całe rodziny, przeciwdziałając lokalnemu bezrobociu, które jest najczęstszą przyczyną wykluczenia społecznego. Grudziądzkie Centrum Caritas jest otwarte na różnorodną, partnerską współpracę, której owocem może być realna pomoc potrzebującym.

Jako osoba prywatna, możesz:

- przekazać środki finansowe na realizację naszych programów pomocowych poprzez:

- wpłaty za pomocą przelewów lub kart kredytowych/płatniczych

Konto: PEKAO S.A. O/Grudziądz 53 1240 3998 1111 0000 4152 5759;

- wpłaty osobiście dokonane w siedzibie Grudziądzkiego Centrum Caritas;

- wpłatę 1% swojego podatku należnego za poprzedni rok podatkowy na rzecz Caritas Diecezji Toruńskiej

Nr KRS 0000225584

- przekazać darowizny materialne np. sprzęt elektroniczny, sprzęt gospodarstwa domowego, odzież, obuwie, leki, artykuły spożywcze itd.

- włączyć się w działalność Caritas w charakterze wolontariusza.