sty 25, 2017

Podziękowanie za Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2016

Składam serdeczne podziękowanie księżom i wiernym diecezji toruńskiej za wyjątkowe zaangażowanie w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz przyjęcie na wigilijnym stole symbolu tej akcji – świecy.

Jak co roku środki pochodzące z ofiar przeznaczamy na działania Caritas związane z dziećmi i młodzieżą, takie jak: świetlice, pomoc materialną, dożywianie, leczenie i rehabilitację.

ks. Daniel Adamowicz – Dyrektor Caritas Diecezji Toruńskiej