lip 1, 2016

Bezpłatne porady prawne

Do Caritas Diecezji Toruńskiej zgłosiła się firma Centrum Prawa, która chce nieść bezpłatną pomoc ubogim osobom fizycznym (oferta nie dotyczy firm). Pomoc prawna odbywać się będzie w Toruniu i Grudziądzu.

Więcej informacji pod numerem 505 746 277, email: pomoc@centrumprawa.eu .

Centrum Prawa będzie świadczyć pomoc w następującym porządku:

- w Toruniu przy ul. Kościuszki 71/006 w każdą środę w godz. 8.00-16.00,

- w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 97 (Bursa Szkolna Caritas) w drugi poniedziałek miesiąca w godz. 8.00-16.00.

Bezpłatna pomoc będzie udzielana między innymi w zakresie:

- prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego),

- prawa administracyjnego,

- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

- prawa gospodarczego,

- gospodarki nieruchomościami,

- windykacji i odszkodowań.