gru 21, 2015

Zapraszamy do konsultacji analizy SWOT

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z analizą SWOT oraz do wyrażenia swojej opinii na jej temat. Załączony SWOT jest podsumowaniem i wypadkową propozycji zgłaszanych w trakcie badań ankietowych, warsztatu poświęconemu tej tematyce oraz spotkań konsultacyjnych, m.in. spotkania konsultacyjnego w celu opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020, które odbyło się w grudziądzkiej Marinie w dniu 30.11.2015 r.

Konsultacje do projektu analizy SWOT potrwają od dnia 21.12.2015 do 28.12.2015 r.

Uwagi należy składać przy użyciu dołączonego formularza w następujący
sposób:
- osobiście w Biurze LGD
- mailem (skan formularza z podpisem) na adres: biuro@lgd.grudziadz.pl

Formularz zgłaszania uwag do analizy SWOT

Analiza SWOT