gru 21, 2015

Życzenia świąteczne

"Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie."  Łk 2, 10-12.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.
Niech te wyjątkowe dni
upłyną w uroczystej, rodzinnej atmosferze,
pełnej ciepła, radości i wzajemnego szacunku.
Zdrowia, szczęścia i pomyślności
oraz spełnienia najskrytszych marzeń
życzymy także w Nowym 2016 Roku.

Grudziądzkie Centrum Caritas im. Bł. Juty