Bursa Szkolna Caritas

Środowiskowy Dom Samopomocy

Nowi członkowie Szkolnego Koła Caritas

Po uroczystej Mszy Św. w której oprawę (czytania, modlitwy i śpiew) zaangażowali się nowi członkowie SKC, dzieci wraz z rodzinami przeszły do salki parafialnej na wspólnie przygotowany mały poczęstunek.

Dorota Thom (opiekun SKC)

lip 31, 2018
Wzorem lat ubiegłych również w tym roku Grudziądzkie Centrum Caritas organizuje kolonie letnie dla dzieci z terenu naszego miasta. W tym roku na dwóch - 10 dniowych turnusach wypoczywać będzie prawie 100 dzieci.
lip 31, 2018
W dniu 6 lipca grupa zaradności życiowej uczestniczyła w autorskich zajęciach wspierających funkcjonowanie w sferach fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i społecznej osób niepełnosprawnych ze sprzężeniami z wykorzystaniem różnych form terapii m.in. hipoterapia – terapia kontaktem z koniem, felinoterapia, sylwoterapia, hortiterapia.