Bursa Szkolna Caritas

Środowiskowy Dom Samopomocy

Nowi członkowie Szkolnego Koła Caritas

Po uroczystej Mszy Św. w której oprawę (czytania, modlitwy i śpiew) zaangażowali się nowi członkowie SKC, dzieci wraz z rodzinami przeszły do salki parafialnej na wspólnie przygotowany mały poczęstunek.

Dorota Thom (opiekun SKC)

sty 9, 2019
Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Grudziądzu realizują projekt pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
gru 21, 2018
 Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.