gru 4, 2017

Grudniowe warsztaty kulinarne dla osób odbierających żywność

UWAGA. Informujemy, że w dniach 05.12.2017, 07.12.2017, 08.12.2017, 14.12.2017 i 15.12.2017 r. odbędą się specjalne warsztaty kulinarne dla osób odbierających żywność z Grudziądzkiego Centrum Caritas w ramach "Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020″ - Podprogram 2017 w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym".

Program współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.