gru 14, 2017

Caritas przygotuje paczki świąteczne dla dzieci i rodzin

Grudziądzkie Centrum Caritas tradycyjnie, jak co roku przygotuje i przekaże paczki świąteczne dla dzieci i rodzin potrzebujących z terenu Grudziądza. Przygotowanie paczek odbędzie się w ramach realizacji zadań publicznych powierzonych przez Gminę-Miasto Grudziadz: "Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla dzieci z rodzin korzystajacych z pomocy społecznej" oraz "Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla rodzin korzystajacych z pomocy społecznej".

Na realizację zadania "Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla dzieci z rodzin korzystajacych z pomocy społecznej" Grudziądzkie Centrum Caritas otrzyma dotację z budżetu miasta Grudziądza w kwocie 10 625 zł.

Na realizację zadania "Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla rodzin korzystajacych z pomocy społecznej" Grudziądzkie Centrum caritas otrzyma dotację z budżetu miasta Grudziądza w kwocie 5250 zł.