paź 18, 2017

OFERTA PRACY NA STANOWISKO PSYCHOLOGA

Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty prowadzące Środowiskowy Dom Samopomocy poszukuje pracownika na stanowisku PSYCHOLOG.

Stanowisko: psycholog

Wymiar czasu pracy: ½ etatu - umowa o pracę lub umowa zlecenie (forma do wyboru przez kandydata)

Miejsce pracy: Środowiskowy Dom Samopomocy Grudziądzkiego Centrum Caritas

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 6 miesięcy stażu pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi