wrz 12, 2017

"Biesiada Smaków" ŚDS w Chełmnie

W dniu 8.09.2017 r delegacja Środowiskowego Domu Samopomocy z Grudziądza wzięła udział w Biesiadzie Smaków organizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmnie. Główną konkurencją było skomponowanie odżywczych kanapek  i ułożenie hasła promującego zdrowe odżywianie.

Nasza ekipa dzielnie się spisała przygotowując pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki a przyświecało im hasło: „Dużo warzyw, sera, szynki – to są same witaminki”. Nie zabrakło też innych atrakcji: zdobienia glinianych dzbanków, talerzy, malowania obrazów warzywami oraz zabawy tanecznej. Pogoda dopisała, humory również.