sie 31, 2017

Zaproszenie na festyn rodzinny promujący LSR

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Grudziądzki Spichlerz” serdecznie zaprasza Mieszkańców Grudziądza na Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się dnia 08.09.2017r., tj. piątek w godzinach od 14:00 do 18:00  w porcie Marina Grudziądz przy ul. Portowej 8.

W programie m.in.:

- darmowe zabawy i animacje dla małych oraz dużych, w tym: dmuchany zamek, basen z kulkami, trampoliny, bubble balls, strzelnica paintball, alpaki, strzelanie z łuku, malowanie buziek i wiele innych,

- występy zespołów muzycznych,

- warsztaty,

- darmowy ogródek gastronomiczny.