sie 25, 2017

Nasi na Pikniku ogórkowym w ŚDS w Bliźnie

Dnia 24 sierpnia 2017r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy Grudziądzkiego Centrum Caritas wyjechali na VII Piknik Ogórkowy organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Bliźnie.  Jak co roku całą imprezę poprowadził Dyrektor Toruńskiego Centrum Caritas ks. Artur Szymczyk.

W trakcie spotkania uczestnicy wspólnie kisili ogórki, które można było zabrać ze sobą oraz wykonywali rzeźby z ogórka. Atmosfera podczas wyjazdu była bardzo miła, wszyscy dobrze się bawili i wrócili bardzo zadowoleni. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, poczęstunek i wspólną zabawę.