lip 20, 2017

Trwa rekrutacja do projektu "Od bezrobocia do zatrudnienia"

Grudziądzkie Centrum Caritas rozpoczęło realizację projektu pn. "Od bezrobocia do zatrudnienia". Głownym celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 40 osób młodych w wieku 15-29 bezrobotnych niezarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), z terenu miasta Grudziądza i powiatu grudziądzkiego, w tym osób niepełnosprawnych oraz osób o niskich kwalifikacjach w okresie od 01.07.2017 r. do 30.06.2018 r.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:

- do 29 roku życia,

- bezrobotne niezarejestrowane w urzedach pracy,

- które nie kształcą się i nie uczą w systemie stacjonarnym,

- zamieszkujące miasto Grudziadz lub powiat grudziądzki.

Uczestnikom projektu zapewniamy:

- przygotowanie Indywidualnego Programu Działania;

- poradnictwo zawodowe i posrednictwo pracy,

- szkolenia zawodowe i staże,

- zwrot kosztów dojazdu na szkolenie oraz staż,

- zwrot kosztów opieki nad dzieckiem.

Udział w projekcie nie skutkuje utratą rent rodzinnych.

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Dokumenty rekrutacyjne:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Więcej informacji w Biurze projektu:

Grudziądzkie Centrum Caritas

ul. Klasztorna 6 (p. 26)

86-300 Grudziądz

Koordynator projektu: Szymon Ronowski

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój