Bursa Szkolna Caritas

Środowiskowy Dom Samopomocy

Doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy w ramach projektu pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia

Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy to zorganizowanie stanowiska pracy poprzez zakup sprzętu, maszyn, urządzeń, itp. niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Z wnioskiem o przyznanie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy, może wystąpić przedsiębiorca, który spełnia kryteria określone w Regulaminie doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w projekcie pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia.

Wnioski o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia wraz z wymaganymi załącznikami przyjmowane będą w Biurze Projektu w Grudziądzkim Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty, ul. Klasztorna 6, 86-300 Grudziądz, pok. 26 oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Grudziądzu, ul. Parkowa 22, 86-300 Grudziądz.

Dokumenty do pobrania:

- Regulamin doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w projekcie pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia

- Wniosek o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy (PDF)

- Wniosek o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy (DOC)

- Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis

- Umowa w sprawie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

- Wniosek o refundację

- Rozliczenie refundacji

- Potwierdzenie doposażenia

- Deklaracja pochodzenia sprzętu

Szczegółowe informacje o projekcie:

- http://www.grudziadz.caritas.pl/aktywizacja/pomoc-bezrobotnym/od-aktywizacji-do-zatrudnienia

- tel. 517 773 082

lip 29, 2019
Informujemy, iż w dniach od 29 lipca do 9 sierpnia br. wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego będzie nieczynna z powodu przerwy urlopowej.
lip 5, 2019
W dniu 18.06.2019 r. Środowiskowy Dom Samopomocy Grudziądzkiego Centrum Caritas zorganizował festyn integracyjny pt. „Dziki Zachód”.  Impreza rozpoczęła się w Rudniku na plaży „Delfin”. Zaproszono 30 placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych do wspólnej zabawy.