Bursa Szkolna Caritas

Środowiskowy Dom Samopomocy

Doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy w ramach projektu pn. Młodzi bierni na start

Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. Młodzi bierni na start, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy to zorganizowanie stanowiska pracy poprzez zakup sprzętu, maszyn, urządzeń, itp. niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Z wnioskiem o przyznanie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy, może wystąpić przedsiębiorca, który spełnia kryteria określone w Regulaminie doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w projekcie pn. Młodzi bierni na start.

Wnioski o refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. Młodzi bierni na start wraz z wymaganymi załącznikami przyjmowane będą w Biurze Projektu w Grudziądzkim Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty, ul. Klasztorna 6, 86-300 Grudziądz, pok. 16.

Dokumenty do pobrania:

- Regulamin doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w projekcie pn. Młodzi bierni na start

- Wniosek o przyznanie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy (PDF)

- Wniosek o przyznanie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy (DOC)

- Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis

- Umowa w sprawie refundacji kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

- Wniosek o zrefundowanie kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

- Rozliczenie doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

- Spis wyposażenia stanowiska pracy

- Deklaracja pochodzenia sprzętu

Szczegółowe informacje o projekcie:

Data aktualizacji: 16.10.2019 r.

gru 23, 2019
 Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.
gru 2, 2019
Grudziądzkie Centrum Caritas jak co roku przygotuje i przekaże paczki świąteczne rodzin potrzebujących z terenu Grudziądza. Przygotowanie paczek odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego powierzonego przez Gminę-Miasto Grudziadz: "Przygotowanie i przekazanie paczek żywnościowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla rodzin korzystajacych z pomocy społecznej".