Od bezrobocia do zatrudnienia

Tytuł projektu: „Od bezrobocia do zatrudnienia”

Oś priorytetowa: I. Osoby młode na rynku pracy

Działanie: 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe

Poddziałanie: 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

Okres realizacji projektu: 01.07.2017 – 30.06.2018

Realizator: Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty

Cel główny projektu: Zwiększenie możliwości zatrudnienia 40 osób młodych w wieku 15-29 bezrobotnych niezarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET), z terenu miasta Grudziądza i powiatu grudziądzkiego, w tym osób niepełnosprawnych oraz osób o niskich kwalifikacjach w okresie od 01.07.2017 r. do 30.06.2018 r.

Wartość projektu: 580 862,50 zł

Dofinansowanie ze środków UE: 533 754,55 zł

W ramach projektu zapewniamy:

- Indywidualny Plan Działania, doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy dla 40 osób;

- Szkolenia zawodowe dla 20 osób;

- Staże dla 40 osób, w tym średnio 4-miesięczne dla osób, które ukończyły szkolenie zawodowe oraz średnio 5-miesięczne dla osób, u których nie zdiagnozowano potrzeb szkoleniowych.

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

BIURO PROJEKTU:

Grudziądzkie Centrum Caritas

ul. Klasztorna 6 (p. 26)

86-300 Grudziądz

Koordynator projektu: Szymon Ronowski

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Wniosek o refundację kosztów dojazdu

Regulamin zwrotu kosztów dojazdu

Wniosek o zwrot kosztów opieki nad dzieckiem

Regulamin zwrotu kosztów opieki nad dzieckiem